ПР залишив Онищенко

  Депутат Олександр Онищенко вийшов з Партії регіонів та фракції цієї політсили у парламенті. Раніше лави Партії регіонів залишив голова Львівської обласної організації Петро Писарчук, про що повідомила прес-служба політика. У заяві Писарчука йдеться про те, що влада спровокувала громадянську війну, розпад держави, втрату її суверенітету та єдності.

   

  Окрім того, про вихід з партії регіонів заявили п'ятеро народних депутатів від Закарпаття. Під заявою підписались: Іван Бушко, Михайло Ланьо, Василь Ковач, Сергій Мошак, Іштван Гайдош. Текст офіційного звернення на адресу редакції "Мукачево.net." передала прес-служба парламентарія Івана Бушка. Народні депутати закликали своїх однодумців послідувати їхньому прикладу і пам’ятати, що жодна політична партія не варта людського життя.

  Крім того, заяву про звільнення написав уповноважений президента з прав дитини Юрій Павленко. У своєму Фейсбуці він категорично засудив, цитуємо: «Насилля з боку спецназівців проти мирних демонстрантів, молоді, студентів та дітей».

  Попередній матеріал
  На Майдані говорять про близько 100 загиблих
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині військовиків завернули до частини
  Теги:
  Loading...