ПР заявляє про необхідність відтермінування місцевих виборів

  Президентська виборча кампанія фінішувала, а на носі - нові вибори - до місцевих рад. Вони заплановані на 30е травня. Однак Партія регіонів заявляє про необхідність відтермінування. Вони зареєстрували відповідну постанову. Біло-блакитні пояснюють: бюджет не ухвалений і грошей на кампанію немає. БЮТ - проти ініціативи і пропонує виділити кошти на місцеві вибори рішенням уряду.

  Єфремов, Партія Регіонів: "Только-что закончились выборы президентские, и перестроится мгновенно на ваыборы в местные советы возсожно, но насколько они пройдут эффективно, - это уже второй вопрос, учитывая то, что вы правильно сазали. - с 23-го февраля нужно уже начинать соответствующую подготовительную работу по следующим выборам".

  Іван Кириленко, БЮТ: "Ми підтримуємо проведення виборів 30-го. Фінансування 30-го можна вирішити окремим законом, або постановою. Або повернутися до того  проекту, який півтооора року зарєєстровано в залі - про внесення змін до Конституції, бо термін повноважень спливає, згідно з конституції, 31 березня, ми всі це добре знаємо. Тому, всі інші переноси - це гра з Конституцією. Ми знаємо, чим ця гра закінчується".

  Попередній матеріал
  Велика залізнична аварія у Бельгії
  Наступний матеріал
  Топ-10 музичних платівок склав Ватикан
  Теги: