ПР вирішила до виборів не розглядати законопроект про мови

  До виборів - не розглядати. Таке рішення ухвалили в Партії регіонів щодо законопроекту про мови - заявив депутат Вадим Колесніченко.

  Біло-блакитні вважають: опозиція мобілізує свій електорат, борючись за мовне питання. Водночас один із авторів документа - Олександр Єфремов запевнив, що не відкликатиме свою ідею. Під Верховною Радою сьогодні вкотре мітингували проти коаліційного законопроекту про мови. Гасло акції " Займіться ділом, а не язиком". Декількасот учасників вимагали зняти із порядку денного документ, який на їхню думку, витіснить українську мову. Законопроект, нагадаємо, передбачає запровадження так званих регіональних мов у місцях проживання нацменшин. На думку низки експертів, у разі ухвалення, домінуючою мовою в країні стане російська.

  Ірена Карпа, письменниця: "Ця алада є владою окупаційною. це повна ілюзія, що з нею можна якось домовитися. З цією владою можна тільки боротися".

  Капранови: "Справа в тому, що влада вже ввела другу державну мову - це мова брехні. Цією мовою вони користуються давно".

  Владислав Лук`янов, нар. деп. ПР: "Ну на сколько я знаю на сегодняшний день этот вопрос не стоит. А это я счита просто дурдом".

   Юрій Мірошниченко, пом. През. у ВР: "Вважаю, що головне що зараз відбувається це те що люди мають можливість в нашій країні висловити свою точку зору".

  Лілія Григорович, нар.деп. НУ-НС: "Афера з мовою накрилася мідним тазом. Цей закон ніколи в українському парламенті не пройде, не посміють не допустимо".

  Попередній матеріал
  Кібератаки та тероризм - головні загрози для Великої Британії
  Наступний матеріал
  Угорська компанія "МАЛ" готова заплатити потерпілим від аварії на глиноземному заводі
  Теги: