5.ua

ПР пропонує своє вирішення лікування Тимошенко за кордоном [відео]

  Не знімати з ув'язненої опозиціонерки обвинувачень, а лише надати їй канікули у відбуванні покарання для лікування за кордоном, аби повернути по одужанні на Батьківщину і за ґрати, таке вирішення питання Тимошенко пропонують у Партії регіонів.

  Про це заявив депутат Володимир Олійник під час засідання групи з підготовки законопроекту щодо лікування екс-прем'єрки. Тоді як, нагадаємо, законопроект Анжеліки Лабунської, передбачає, що із ув’язненого суд перед відправкою за кордон взагалі звільняє від відбування покарання - і саме на такому розвитку подій і наполягали опозиціонери щодо Юлії Тимошенко. Натомість, на пропозиції від регіоналів на засіданні робочої групи відповіли, подавайте таку пропозицію письмово, а далі її розглянуть, кінець цитати. І на позачергову зустріч у найближчі години має зібратися парламентський комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Він розгляне пропозиції, які напрацює робоча група. Нагадаємо, у п`ятницю депутати відхилили всі законопроекти, щодо вирішення питання Тимошенко. Жоден з них не сподобався регіоналам. Тому більшість наполягла на створенні спеціальної робочої групи з підготовки документа.

  Володимир Олійник, народний депутат, фракція «Партія регіонів»: «Готові ви до того, що ми визнаємо особу, яка осуджена і в неї виникли проблеми з здоров`ям необхідно лікувати за кордоном вона залишається особою засудженою за механізмами встановленими законодавством суд на певний час перериває, призупиняє виконання покарання. Тобто так звані канікули. Польська модель, чи погоджуєтеся ви на таку поправку проекту Лабунської».   

  Андрій Кожемякін, народний депутат, фракція «Батьківщина»: «Пропозиції ви виносте, готуйте. Ми разом з вами це будемо робити і будемо приймати узгоджене рішення. Можливо, з якоюсь паузою на годинку на дві для того щоб порадитися. А так це тест ми зараз подивимося».   

  Попередній матеріал
  Янукович таки їздив до Путіна минулої суботи
  Наступний матеріал
  Масштабний страйк у Непалі
  Теги:
  Loading...