5.ua

ПР хоче використати незграбність свого фотографа щоб відгородитись від журналістів у ВРУ [відео]

  Після вчорашнього інциденту – коли один із кандидатів у народні обранці викинув листівки із зображенням Юлії Тимошенко до сесійної зали, а фотограф від Партії регіонів упустив невелику деталь з об’єктива фотоапарата – питання відмежування від журналістів заграло новими барвами. Регіонали наполягають на необхідності засклити ложу преси.

  Олексій Григоренко, фотограф ПР: «У мене впав шматок бленди, сама бленда впала. І все. Випадково зачепилася за бордюр і впала».

  Журналіст: «Ви фотограф Партії регіонів, наскільки я чула?»

  Олексій Григоренко, фотограф ПР: «Так».

  Володимир Макеєнко, голова регламентного комітету ВР: «Наприклад, з’явиться це питання. Я зберу комітет. Ви же всі прийдете. Я своїм колегам скажу – ну хто буде виступати, хто ризикне? Ну ніхто не ризикне. Ви ж його порвете, як Тузік тряпку». 

  Вадим Колесніченко, народний депутат, ПР: «Я був в різних парламентах і, практично, в переважній більшості вони відгороджені. Взагалі, вчора дурниця була. Це ж не мусоросховище, сміттєсховище, коли всякий бруд, непотріб кидають в залу».

  Микола Томенко, народний депутат, ВО «Батьківщина»: «Фракція «Батьківщина» – виступаємо з ініціативою помінятися місцями з Партією регіонів. Ми не боїмося важких тупих предметів, ми будемо сидіти під журналістами і дамо можливість їм нормально працювати. Бо якщо ще від депутатів закритися стіною, чи склом, то тоді треба завершувати з демократією в Україні».

  Попередній матеріал
  Турчинов: заява Пшонки про рахунки Тимошенко – брудна агітація [відео]
  Наступний матеріал
  Врадіївським ґвалтівникам подовжили термін арешту [відео]
  Теги:
  Loading...