Фото з vidomosti-ua.com

Колишній голова Держкомрезерву повернувся в Україну після 3 років переховування в Австрії

  Колишній голова Держкомрезерву України Михайло Поживанов повернувся в Україну і повідомив, що порушені проти нього кримінальні справи закрито.

  Про це він сказав в інтерв`ю журналістам, повідомляє УНІАН.

  Поживанов прийшов до парламенту України і був, зокрема, біля зали, де відбувалося засідання фракції “Батьківщина”.

  На запитання, чи він назовсім повернувся до України, Поживанов відповів: “Майже так”.

  На уточнююче запитання, чи закрито проти нього кримінальні справи, Поживанов відповів: “Усі”.

  Він повідомив, що йому прийшло повідомлення “ще 17 лютого, що 27 січня, ще до всіх цих подій, закрили кримінальні справи”.

  “Вони викликали справу з СБУ, вони зареєстрували її в єдиному реєстрі, а потім приїхав у Відень слідчий і я годин шість давав покази. Коли він приїхав, то вони з мене звинувачення зняли і закрили справу як незаконно порушену”, - зазначив Поживанов.

  На запитання, чи він братиме участь у парламентських виборах у разі дострокового розпуску парламенту, Поживанов відповів: «Якщо будуть, то обов`язково».

  Нагадаємо, 31 січня 2011 року Головне слідче управління СБУ порушило кримінальну справу стосовно Поживанова за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України у рамках розслідування кримінальних справ, порушених за фактами розкрадання державних коштів на суму більш як 7 млрд грн, зокрема, виявлених міжнародними аудиторськими компаніями у ході перевірки використання урядом України бюджетних коштів у 2008-2009 рр. і у першому кварталі 2010 року.

  Стосовно Поживанова було винесено постанову про притягнення як обвинуваченого у здійсненні розкрадання державних коштів на суму майже 35 млн грн.

  31 січня 2011 року Поживанова Генеральна прокуратура України оголосила в розшук. З того часу він жив і працював в Австрії.

  Попередній матеріал
  Помер ще один постраждалий внаслідок сутичок на Майдані
  Наступний матеріал
  Представник України в ООН: Росія може готувати вторгнення на Схід України
  Теги:
  Loading...