Потенційно новій коаліції вже придумали назву? (репортаж)

  Коаліція Соборності та Відродження. Саме таку офіційну назву може отримати об`єднання БЮТу та Партії регіонів. І попри те, що поінформовані вже мають схему розподілу посад в новому Уряді, ні Юлія Тимошенко, ні Віктор Янукович не поспішають розкривати карти. Президент стривожений. Віктор Ющенко і сьогодні заявив, що не допустить переділу влади на двох.

  Синій піджак регіонала Андрія Клюєва виділяється у натовпі БЮТівців. Для своєї фракції він посол для переговорів з опонентами, які завтра можуть стати братами по коаліції. У вівторок - про широке злиття говорять уже публічно. З трибуни регіонали переконують: така коаліція - порятунок для держави. БЮТівці менш відверті.

  І про вибори Президента у Парламенті - вголос заговорили. Регіонали кажуть: їхній лідер - проти, але ж - плюсів не злічити. Серед них - навіть економія на виборах.

  Потенційні кандидати у Президенти з різних таборів занервували.

  Депутати вивідують: яке протияддя готують у президентському секретаріаті.

  Навіть якщо указ про розпуск оскаржать у Конституційному суді - час на зміни до Основного Закону буде втрачено. Однак представник Президента у Парламенті вірить - вони зберуть позачергову сесію у серпні.

  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Збудеться чи забудеться. Версій чимало - чуток ще більше. У Парламенті засідання відбуваються, але усю увагу сконцентровано на можливій широкій коаліції і на можливих змінах до Конситиції".

  Ольга Сніцарчук, Володимир Леонов, Андрій Поставець, Дмитро Большаков, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.79Мб)

  Попередній матеріал
  Кім Чен Ір призначив спадкоємця
  Наступний матеріал
  Ізраїль проводить найбільші в історії країни цивільні тренування
  Теги:
  Loading...