5.ua

Посол ЄС стурбований новими прикладами вибіркового правосуддя в Україні [відео]

  На реформування адмінсудів в Україні ЄС виділяв півтора мільйона євро. І от, на підсумковій конференції з нагоди завершення проекту, Томбінський фактично розкритикував практику судового скасування результатів виборів. Нагадаэмо, саме адміністравний суд позбавив депутатського статусу низку обранців. Щоразу позивачем виступав колишній народний депутат Юрій Кармазін... А посол Швеції Андреас фон Бекерат заявив - проблему вибіркового правосуддя слід вирішити ДО саміту у Вільнюсі. Це ключовий крітерій підписання угоди.

  Ян Томбінський, посол ЄС в Україні: «Наше занепокоєння – таким же чином, і це не йдеться про того чи іншого депутата тієї чи другої партії – це загальний принцип, щоб не було позаполітичних інструментів, які впливають на те, чи можуть бути позбавлені мандата».

   Андреас фон Бекерат, посол Королівства Швеції в Україні: «Реформи, які проводить зараз Україна, дуже важливі, особливо у світлі підписання договору про асоціацію у Вільнюсі. Але ми хотіли б побачити прогрес не лише, скажімо, у прийнятті закону "Про прокуратуру", а й вирішення проблеми вибіркового правосуддя в Україні. Зауважу, що ці реформи впроваджуються не заради того, аби задовольнити Брюссель, а для того, аби принести користь українським громадянам».

  Попередній матеріал
  Комуністи знову хочуть референдуму про Митний союз
  Наступний матеріал
  У Києві горів автозак з в’язнями – ніхто не постраждав