5.ua

Посол США зустрінеться з Тимошенко, щоб обговорити євроінтеграцію

  "Звичайно, я хотів би зробити те, що вже робив посол Теффт, який разом з європейським колегою їздив до Харкова та зміг зустрітися з Тимошенко.Я зацікавлений зробити так само, зокрема, щоб почути її погляди на європейський вибір України, її погляди на українську демократію"

   

  - поділився він.Своє бажання поспілкуватися з екс-прем'єром, Джеффрі Пайятт висловив в ефірі каналу ТРК Україна.

  За його словами, він сподівається на мудрість української влади у вирішенні питання Тимошенко, про що не раз говорили їм і світові лідери. Повідомляє Коррсепондет.нет.

  Дипломат додав, що вже встиг обговорити подібні питання з опозицією, а саме з Арсенієм Яценюком, і знайшов збіги у поглядах з ними.

  "У цих зустрічах мене вразила ступінь збігу позицій, яку я побачив у українських політичних лідерів щодо їх відданості європейському вибору України. Вони повні рішучості бачити Україну на шляху інституційного зближення з Європою й скористатися можливістю, яка сьогодні перед ними відкривається. Я з нетерпінням чекаю зустрічі з іншими опозиційними політиками, з іншими урядовими керівниками і на продовження цих діалогів у наступні кілька тижнів і місяців", - підкреслив він.

  Попередній матеріал
  Золото на чемпіонаті світу з п'ятиборства
  Наступний матеріал
  У Києві підпалили храм
  Теги: