За його словами, новий КПК зумисно намагаються дискредитувати поширенням неправдивої інформації - начебто, він вимагає від громадян мати при собі паспорт, або ж дозволяє проведення обшуку чи прослуховування телефонів без дозволу суду. Місяць дії в Україні нового Кримінально-процесуального кодексу Портнов оцінив позитивно. Водночас, визнав і певні труднощі щодо його впровадження.
Андрій Портнов, керівник Головного управління з питань судоустрою адміністрації Президента: "Певні труднощі щодо застосування нового Кримінально-процесуального кодексу обумовлені кардинальною зміною окремих кримінально-процесуальних процедур, відсутністю практики застосування нових норм та необхідністю здійснювати роботу по-новому. Сьогодні можна констатувати, що норми Кримінально-процесуального кодексу працюють у повному обсязі. Хочемо заспокоїти наших опонентів: зупинення, призупинення або перенесення у часі Кримінально-процесуального кодексу не буде".
Нагадаємо, новий Кримінально-процесуальний кодекс набрав чинності 20-го листопада. Ухвалення документа тоді привітав Євросоюз. Однак, в опозиції нарікали як на сумнівну процедуру ухвалення КПК, так і на обмеження права захисту громадян у суді.
Наступний матеріал
АМКУ обіцяє здешевити мобільний зв`язок на 20% до кінця року [відео]
Loading...