Портнов не хоче бути головою ФДМ

  Андрій Портнов не хоче бути головою фонду держмайна. Чиновник звернувся до прем`єр-міністра та Верховної ради з проханням зняти відповідний проект постанови, про призначення його головою відомства, з порядку денного.
  Таке рішення бютівець прийняв аби припинити спекуляціїї довкола ефективності роботи уряду, а також, щоб відновити роботу Фонду. Депутат вважає, що до параламенту мають внести таку кандадатуру на посаду чільника ФДМ, яку Верховна Рада затвердить без конфліктів та зайвих дискусій.

  Додам, законопроект про призначення Андрія Портнова головою фонду держмайна немає у сьогоднішньому порядку денному. А Верховна рада, у ці хвилини як раз розпочинає роботу. Про подробиці сьогоднішнього засідання дізнавайтесь  вже за годину у випуску часу новин.  Іще анонс - о другій дня відбудетсья засідання опозиційного уряду. Там говоритимуть про фінансове забеспечення збройних сил України, а також про негативні наслідки політики уряду у розвитку вугільної галузі, та  незадовільне виконання Кабміном  державних цільових програм.
  Попередній матеріал
  Клінтон визнала свою поразку у праймеріз
  Наступний матеріал
  Організаторів терактів 11-го вересня сьогодні судитимуть у Ґуантанамо
  Теги: