5.ua

Порошенко звернувся до УПЦ (МП) і закликав до співпраці

  Президент звернувся до собору єпископів з нагоди виборів нового предстоятеля Української православної церкви. Петро Порошенко наголосив, що зібрання відбувається у найскладніший період сучасної України, тому нині надзвичайно важливою є консолідуюча місія церкви, її потужний виховний та патріотичний потенціал.


  У зверненні, розміщеному на офіційному сайті голови держави, йдеться, що влада високо цінує зусилля релігійних організацій, спрямовані на примирення та підтримку співвітчизників, і готова до подальшої дієвої співпраці.

  Раніше до єпископів звернувся також Арсеній Яценюк, побажав їм глибокої мудрості та високої відповідальності. За словами прем'єра, новий предстоятель Української православної церкви має продовжити справу попередників, які мріяли про незалежну Україну та єдину православну церкву.

  Ім'я нового глави Української православної церкви Московського патріархату оголосять сьогодні пообіді. Саме цього дня минає 40 днів після смерті митрополита Володимира. Тож вибори нового глави УПЦ МП – розпочали із панахиди за блаженнійшим. Митрополита Київського і всієї України оберуть таємним голосуванням у два тури. У виборчий бюлетень впишуть імена усіх 74-х діючих єпископів. Спершу з них оберуть трьох, а потім вже визначатимуть, хто з них очолить УПЦ. Інтронізація нового глави церкви попередньо запланована на 17 серпня.

  Попередній матеріал
  Рубіжне пофарбують у синьо-жовті кольори та піднімуть триметровий прапор
  Наступний матеріал
  Жертвами боїв на Сході України стало вже понад 2000 людей – ООН
  Loading...