Порошенко зустрівся з Штайнмаєром - говорили про перемир’я і санкції

  Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр – у Києві. Близько години тому завершилася його зустріч із Президентом України Петром Порошенком.


  Говорили про ситуацію на Сході, зокрема про виконання Мінських домовленостей та санкції проти Росії.

  Український чільник із цього приводу зазначив: "Сенс санкцій не в тому, щоби завдати шкоди Росії. Ідея полягає в тому, щоби створити сценарій та формат, який стимулюватиме усіх учасників включно із Росією виконати їхні зобов’язання".

  Німецький дипломат же більше педалював питання замирення: "Мінський протокол мав багато мостів, на які ми спираємося і до виконання яких ми закликаємо, щодо домовленостей, які ви досягли із Путіним".

  Раніше ж керівник німецького зовнішньополітичного відомства поспілкувався із прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком. На прес-конференції після зустрічі Штайнмаєр зазначив: виконання Мінських домовленостей всіма сторонами є неодмінною умовою для завершення кризи. За словами дипломата, після підписання угод настало затишшя, зменшилася кількість загиблих. Однак поступово ситуація знову загострилася.

  І сьогодні ж чільник німецького МЗС вирушить до Москви, щоб поговорити з Сергієм Лавровим. Російський міністр, щоправда, заздалегідь запевнив пресу, що ці перемови ніяк не вплинуть на російську політику щодо України.

  Попередній матеріал
  Мінекономрозвитку пропонує суттєво зменшити час на реєстрацію бізнесу
  Наступний матеріал
  Із Вінниччини будуть поставляти курей до країн Євросоюзу