5.ua

Україна та Нідерланди домовились про Міжнародну місію захисту розслідування загибелі "Боїнга"

  Україна та Нідерланди уклали угоду про Міжнародну місію захисту розслідування, яка працюватиме на місці авіакатастрофи пасажирського літака на Донбасі. Документ підписали віце-прем'єр  України Володимир Гройсман і міністр закордонних справ Королівства Нідерланди Франс Тімменманс.


  До складу місії входять експерти та представники поліції Нідерландів, Австралії та інших країн, громадяни яких перебували на літаку Boeing 777.

  Прозоре міжнародне розслідування обставин збиття літака Малайзійських авіаліній над Донбасом є спільним пріоритетом для України, Австралії та Нідерландів. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з міністрами закордонних справ Австралії та Нідерландів.

  Голова нашої держави подякував Джулії Бішоп та Франсу Тіммермансу за готовність направити в Україну цивільну поліцейську місію, яка дасть можливість гарантувати безпеку роботи фахівців на місці трагедії. При цьому Порошенко висловив сподівання, що відповідну угоду Верховна Рада ратифікує вже 31-го липня на позачерговому засіданні.

  Іноземні гості погодилися, що для забезпечення результативності розслідування потрібна тісна співпраця України, Австралії, Нідерландів та інших держав та організацій, залучених до розслідування авіакатастрофи.

  Нагадаємо, вчора та сьогодні міжнародні експерти не змогли почати роботу на місці катастрофи через наявність там терористів і стрілянину. Зараз українські війська намагаються оточити місце трагедії, щоб змусити бойовиків полишити цю територію.

  Попередній матеріал
  Обама обговорив з лідерами ЄС наступні кроки щодо української кризи
  Наступний матеріал
  У Черкасах хочуть заборонити феєрверки на період АТО