Порошенко зустрівся із президентом Австрії  Петро Порошенко висловив вдячність за підтримку Австрією народу України, особливо під час протестів на Майдані та в ході подальшої російської агресії.

  Політики звернули основну увагу на питання європейської інтеграції України. Зокрема, Петро Порошенко запевнив австрійського чільника в тому, що сьогодні євроінтеграція для українців є питанням, яке не роз’єднує, а навпаки – об’єднує суспільство. "Прагнення євроінтеграції захищали ми на Майдані, і саме тому я готовий підписати економічну частину угоди про асоціацію та запровадити Зону вільної торгівлі з ЄС відразу після інаугурації", – наголосив він.

  Сторони також обговорили план миру і стабілізації на Сході України та першочергові кроки, які мають бути спрямовані на відновлення правопорядку. "Я балотувався з гаслами миру, і тому вважаю за необхідне встановити мир в Україні", – заявив новообраний Президент України.

  Порошенко Австрієць21

  В ході зустрічі Петро Порошенко також обговорив з Гайнцом Фішером кроки щодо боротьби із корупцією, реформування країни і встановлення сприятливого бізнес-клімату, в тому числі – і для австрійських інвесторів.

  Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко провів зустріч з президентом та держсекретарем США, а напередодні – з очільником Польщі.

  Попередній матеріал
  Тільки 600 кримських абітурієнтів складають ЗНО на материковій частині України
  Наступний матеріал
  На честь Небесної сотні у Сумах назвуть вулицю або сквер