фото АПУ

Порошенко зробив заяву з нагоди 25-річчя відносин між Україною та Польщею

  Глава держави заявив, що "українсько-польське стратегічне партнерство не має альтернативи і надалі розвиватиметься у дусі довіри, поваги і взаємної підтримки"

  За чверть століття Україна та Польща збудували міцний фундамент партнерських відносин, неодноразово довели спільне прагнення разом працювати задля успішного європейського майбутнього в об’єднаній Європі. Про це заявив Президент Петро Порошенко у вітанні з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Республікою Польща.

  Порошенко підкреслив, що високо цінує підтримку Польщі, яка першою з країн світу визнала незалежність і суверенітет України, і особливо вдячний за послідовні і цілеспрямовані зусилля цієї країни у зміцненні міжнародної єдності та солідарності з Україною у зв'язку з необхідністю протистояти російській агресії.

  "Сьогоднішній високий рівень українсько-польських відносин завдячує мудрості і зрілості наших народів, які, пройшовши крізь випробування трагічною історією, навчилися по-справжньому цінувати взаємну дружбу і братерство. Вірю, що українсько-польське стратегічне партнерство не має альтернативи і надалі розвиватиметься у дусі довіри, поваги і взаємної підтримки", – зазначив Президент. 

  Нагадаємо, у грудні Порошенко заявив, що "Польща для нас не просто стратегічний партнер, а великий друг".

  Попередній матеріал
  У Сумах прогримів вибух у багатоповерхівці: людей витягували з-під завалів
  Наступний матеріал
  Експерт: Після ексгумації тіла письменника Олеся під загрозою – могила лідера ОУН

  Польський депутат показав, як саме Росія мілітаризує захоплені території – інфографіка

  Польща оскаржила скандальне рішення Єврокомісії щодо розширення доступу до газогону OPAL

  Польща підтримує введення на Донбас поліцейської місії ОБСЄ - глава МЗС країни

  Порошенко: Польща для нас не просто стратегічний партнер, а великий друг