фото politics.bazaza.net

Порошенко закликав Францію визнати "ЛНР/ДНР" терористами

  Визнати так звані "ЛНР" і "ДНР" терористичними організаціями закликав Петро Порошенко президента Франції Франсуа Олланда.


  Президент України порівняв катастрофу малайзійського літака з терактом 11 вересня у США та трагедією в шотландському Локербі. Тому, наголосив Президент, Україна чекає від світу єдиної реакції.

  Франсуа Олланд у відповідь наголосив на важливості ретельного міжнародного розслідування. Він повідомив: після того, як буде доведено факти постачання бойовикам російської зброї, відбудеться позачергова нарада Ради Європи.

  Франсуа Олланд закликав Росію дистанціюватися від бойовиків і припинити надавати їм зброю, а Україну – відновити контроль над своєю територією.

  Нагадаємо, сьогодні російські терористи виступили із заявою, у якій обіцяють пустити експертів на місце падіння "Боїнга" взамін за припинення АТО. При цьому вони продовжують усіляко знищувати сліди причетності Росії і Путіна до злочину, зокрема - вивезли з місця катастрофи Boeing-777 у невідомому напрямку півсотні мішків з тілами.
  Попередній матеріал
  Через обстріли в Луганську зникли вода, електрика і зв’язок
  Наступний матеріал
  Австралія закликає ООН покарати всіх причетних до загибелі "Боїнга" під Торезом
  Теги:
  Loading...