Twitter

Порошенко "з обережним оптимізмом" ставиться до зустрічі контактної групи в Білорусі

  Президент Петро Порошенко готовий зробити все можливе для зупинення війни на Донбасі за збереження територіальної цілісності України.


  Про це він сказав вчора на брифінгу після засідання комісії "Україна - НАТО" за участі глав держав і урядів країн-членів НАТО, передають "Українські новини".

  "Україна бореться за мир. Україна не була ініціатором війни. Україна є об'єктом агресії, і ми намагаємося зробити все можливе для негайного припинення агресії і вогню. Чому? Тому, що саме Україна платить найвищу ціну, кожен день втрачаючи життя солдат, мирних громадян, і я, як Президент України, роблю все від мене можливе, щоб зупинити війну", - заявив глава держави.

  Водночас він підкреслив, що з обережним оптимізмом ставиться до зустрічі тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі за участю України, Росії та ОБСЄ в Білорусі 5 вересня.

  Порошенко вважає, що негайне звільнення всіх заручників, утримуваних терористами, відновлення контролю на кордоні і виведення російських військ з території України є дуже складними питаннями для проведення політичних переговорів.

  Він підкреслив, що питання суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України не можуть служити темами для переговорів.
  Попередній матеріал
  Українські спортсмени вирушили на чемпіонат світу з боротьби
  Наступний матеріал
  Країни-члени НАТО виділять Україні 15 млн євро на оборону
  Loading...