rivnist.in.ua

Порошенко з Меркель констатували відсутність прогресу з виконанням Мінських домовленостей

  Президент України Петро Порошенко продовжив телефонні консультації з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.


  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  "Петро Порошенко та Ангела Меркель обговорили процес мирного врегулювання на Донбасі. Співрозмовники констатували, що відсутність сталого прогресу з виконанням Мінських домовленостей, а також продовження обстрілів з боку бойовиків ставлять під загрозу план мирного врегулювання", - сказано в повідомленні.

  Зокрема, Президент наголосив на необхідності відновлення контролю за українсько-російським кордоном на ділянці, яка окупована, створення можливості для виконання українськими прикордонниками своїх функцій при моніторингу ОБСЄ та належному технічному забезпеченні.

  Меркель і Порошенко наголосили, що проведення місцевих виборів у деяких районах Донецької та Луганської областей має відбуватись у відповідності з українським законодавством, а також в умовах сталого двостороннього припинення вогню, рівних можливостей ведення передвиборної кампанії, залучення міжнародних спостерігачів.

  Також глава держави подякував Ангелі Меркель за направлення в Україну гуманітарної допомоги. Він повідомив, що 112 вантажівок із гуманітарною допомогою для постраждалих на Донбасі вже перетнули український кордон і прямують до Києва.
  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську поховають 42 досі не ідентифікованих військових
  Наступний матеріал
  Президент звільнив Литвина
  Теги:
  Loading...