Порошенко: ЄС має надати Україні гарантії членства

  Задля пришвидшення реформ Євросоюз має надати Україні гарантії членства. Таке у розмові з делегацією європарламентарів заявив Петро Порошенко.

   

  Анна Гомеш, депутат Європейського парламенту: «Наша парламентська делегація пишається тим, що перебуває цими днями тут. Ми прибули вчора, в історичний як для України, так і для Європи день. Ми з радістю спостерігаємо, як твориться історія. Водночас ми розділяємо суперечливі почуття українського народу, бо знаємо, що всі глибоко сумують за загиблими, за тими, хто мужньо віддали власні життя за зміни, які ви тепер маєте».

   

  Петро Порошенко, народний депутат, позафракційний: «Із розмов із європейцями, європейськими політиками та членами Єврокомісії, ми розуміємо, що стосовно перспектив членства з'явилося світло в кінці тунелю. Нам потрібні чіткіші знаки. Не просто меседжи від більшості міністрів закордонних справ європейських країн та Єврокомісара. Бо Угода про асоціацію - це не фінал. Це схоже на димову завісу. Ми розуміємо, що політика - мистецтво можливостей. Але нам цього недостатньо. Український народ склав найважчий іспит у своєму житті. Тож прошу і нам зробити те саме. Ми маємо отримати абсолютно чітку відповідь для запровадження реформ».  

   

  Попередній матеріал
  Шишацький: На Донеччині влада працює у звичному режимі
  Наступний матеріал
  ВР звільнила чільницю МОЗ - Богатирьову
  Теги:
  Loading...