president.gov.ua

Порошенко: Я не можу відповісти на питання, чому міжнародна спільнота відмовляється надавати нам озброєння

Україна платить високу ціну за війну з Росією

Українське військо стоїть на лінії оборони, яка утримує атаки на світовий порядок, тому незрозуміло, чому міжнародна спільнота не хоче допомогти Україні озброєнням. Про це під час безпекового форуму у Вашингтоні заявив Президент України Петро Порошенко.

"Я не можу відповісти на питання, чому міжнародна спільнота відмовляється надавати нам озброєння. Ми що, просимо якісь артилерійські установки? Ні, ми сучасна європейська держава, яка у змозі виробляти власне озброєння. Нам лише необхідні певні засоби для ведення радіоелектронної та інформаційної війни. Хіба це летальна зброя? Ні, це засоби для забезпечення нашої обороноздатності", - сказав глава держави.

Також Президент нагадав, що Україна платить високу ціну за війну з Росією – 7% територій України окуповані, п'ята частина вітчизняної економіки знищена або ж захоплена. За час конфлікту на Донбасі загинуло близько 10 тис. людей, серед них і 2 тис. 700 українських військовослужбовців. 1 мільйон та 800 тис. людей стали вимушеними переселенцями.

Росія ж і надалі не виконує Мінських домовленостей та надсилає війська та зброю на Схід. Підтримка США має вирішальне значення для успішного опору російській агресії, зауважив Порошенко. 

Про це Президент говорив на вашингтонському форумі, що відбувся у межах саміту з ядерної безпеки. Це - уже четвертий подібний захід, організований Бараком Обамою, і останній за його каденції.

Світові лідери мають обговорити основні загрози ядерного тероризму і боротьбу з ним. Завершиться зібрання 1 квітня. На четвер, окрім пленарних засідань, запланований і урочистий обід у Білому домі.

Попередній матеріал
Абсолютно зрозуміло, що на Парасюка було скоєно замах на життя - радник глави МВС
Наступний матеріал
На Закарпатті мікроавтобус із туристами зіткнувся з фурою, є загиблі
Loading...