Польща 5.ua

Порошенко у Польщі домовився про допомогу з реформами в Україні

  Триває державний візит Петра Порошенка до Польщі. Президент країни Броніслав Коморовський запевнив: Варшава готова допомагати Україні озброєнням та військовою технікою.

  Голови держав також повідомили: Україна співпрацюватиме з Польщею у питаннях запровадження реформ, зокрема – щодо децентралізації влади. Найближчим часом сформують комісію, яка займатиметься внесенням змін до Конституції.

  Зі слів Петра Порошенка, досвід Польщі є найбільш успішним та прийнятним для України: "Можу вам підкреслити, що характер розмови, який сьогодні ми мали на переговорах був дуже практичний, дуже прямий і відвертий – чим Польща може допомогти Україні в проведенні реформ. Ми намітили реальну співпрацю по децентралізації влади. Найближчим часом буде сформована конституційна комісія, де головним завданням буде внесення змін до Конституції щодо децентралізації влади, і досвід Польщі буде вирішальний, тому що ми вважаємо його найбільш успішним", – заявив Президент України.

  У свою чергу Броніслав Коморовський запевнив: "Україна має право на європейський вибір, а ми маємо обов'язок підтримати її у цьому. Проте європейські перспективи для України можливі лише за умови запровадження реформ. Польща вийшла з політичної кризи саме завдяки системним змінам, тож наше бажання, щоб Україна була незалежною державою з однозначно прозахідною орієнтацією".

  Попередній матеріал
  Німецькі вчені: цитата Бісмарка про "відірвати Україну від Росії" – фейк
  Наступний матеріал
  Суд скасував рішення Кабміну про закупівлю газу тільки в "Нафтогазі" – ЗМІ

  Порошенко: Польща направила на Донбас два гумконвої

  Президент Польщі підписав Угоду про асоціацію України з ЄС

  Порошенко розпочав дводенний візит до Польщі

  Порошенко внесе до ВР закон про скасування позаблоковості України