Віце-прем'єр: Президент визначився, хто представлятиме його у Верховній Раді

  Президента представлятиме один із нардепів БПП

  Представником Президента України у Верховній Раді буде депутат від "Блоку Петра Порошенка" Артур Герасимов. Про це повідомляється на сторінці офісу віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе у Facebook.

  "Ми вітаємо рішення призначити представником президента у Верховній Раді Артура Герасимова", – заявила чиновниця. 

  Із Герасимовим Климпуш-Цинцадзе пов'язує "довгий шлях відстоювання інтересів України та протистояння російській агресії на різних міжнародних, парламентських та громадських майданчиках".

  Вона заявила: "Артур Герасимов – дієвий, ефективний, надзвичайно відповідальний керівник Парламентської делегації України в ПА ОБСЄ. Більше того, за його безпосередньої допомоги та участі нам вдавалося надавати безпосередню первинну інформацію про перебіг подій на сході України нашим друзям-партнерам в усіх ПА, де присутня Україна".

  Віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції також наголосила: "Вірю, що його нове призначення додасть конструктиву та позитиву і в тристоронній діалог між парламентом, урядом та президентом. Маємо надію, що тепер українська влада працюватиме злагодженіше, а результати цієї роботи будуть швидшими та ефективнішими".

  Як повідомляв 5.ua, 27 травня 2016 року Президент Петро Порошенко призначив своїм радником екс-генсека НАТО. Наступного дня Андерс Фог Расмуссен прокоментував своє призначення.

  Попередній матеріал
  У Німеччині четверо людей стали жертвами повені
  Наступний матеріал
  Поклонська зібралась перевірити українське радіо в Криму на "екстремізм"

  Екс-міністр освіти призначений радником Президента

  Порошенко призначив Бірюкова позаштатним радником

  Помінялися: Пивоварський став радником нового міністра інфраструктури

  У Яресько новий радник - німецький експерт з податкової політики

  Яресько перейшла на нову роботу

  5 канал - трансляція наживо