5.ua

Порошенко вимагає спеціальних умов телерадіомовлення для Донбасу

  Президент Петро Порошенко під час зустрічі з новопризначеними членами Національної ради з питань телебачення і радіомовлення відзначив важливість розробки програми спеціального інформаційного мовлення для мешканців Донбасу.

  Про це 7 липня повідомляє прес-служба президента.

  За словами Порошенка, не можна допустити спотворення фактів в інформуванні про перебіг подій у Луганській і Донецькій областях.

  Президент підкреслив, що Нацрада має зайняти жорстку позицію в області інформаційної безпеки, оскільки Україні протистоїть "дуже добре розроблена пропагандистська машина".

  "Населення Донбасу потребує правдивої інформації про Україну", - підкреслив президент.

  При цьому, говорячи про попередній склад Нацради, Порошенко назвав його символом корупції, цензури, тиску на засоби масової інформації. Нова Нацрада, впевнений президент, в найбільш стислі терміни здатна довести свою авторитетність суспільству.

  У зустрічі взяли участь 7 членів Нацради - призначені президентом 7 липня  Юрій Артеменко, Владислав Севрюков і Григорій Шверк, а також затверджена Верховною Радою 4 липня парламентська "четвірка" - Катерина Котенко, Олександр Ільяшенко, Ольга Герасим'юк та Олег Черниш.

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі поховали учасника АТО Олексія Заїку
  Наступний матеріал
  У зоні АТО створять 3 коридори для переселенців - Гройсман
  Теги:
  Loading...