Укроборонпром

Реформування і посилення: Порошенко ввів у дію рішення РНБО про фінансування оборони

  Цей указ набирає чинності з дня його опублікування

  Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про збільшення видатків для потреб національної безпеки і оборони України у 2017 році. Відповідний указ №183/2017 від 11 липня розміщено на сайті глави держави.

  "Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 10 липня 2017 року "Про невідкладні заходи щодо фінансування потреб національної безпеки і оборони України у 2017 році", – йдеться в документі.

  Контроль за виконанням рішення Ради нацбезпеки і оборони, введеного в дію цим указом, покладено на секретаря РНБО Олександра Турчинова. Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

  Нагадаємо, згідно з рішенням РНБО від 10 липня, Кабмін має внести до Верховної Ради пропозиції про внесення змін до державного бюджету щодо встановлення додаткових бюджетних призначень для Міністерства оборони України, Національної гвардії, Головного управління розвідки Міноборони, Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту України, Національної поліції України, Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Управління державної охорони України, Міністерства юстиції.

  Окрім того, уряд має розробити і затвердити до 15 вересня 2017 року програми, пов'язані з підвищенням обороноздатності та безпеки держави, що реалізуються із залученням кредитів (позик) під державні гарантії суб'єктами господарювання – резидентами України. Уряду також доручено опрацювати до 1 вересня 2017 року питання щодо реформування пенітенціарної системи України.

  Як повідомляв 5.UA, РНБО на своєму засіданні 10 липня рекомендувала уряду України збільшити видатки на сектор безпеки і оборони додатково на 3 млрд грн. 

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Внаслідок ворожого обстрілу біля Зайцевого загинув український військовий
  Наступний матеріал
  Диспетчер аеропорту Сан-Франциско запобіг зіткненню п'яти літаків
  Loading...