5 канал

Порошенко відповів на закиди Онищенка щодо так званих "компрометуючих записів" – Розенблат

Глава держави запевнив, що відповідних матеріалів не може бути, а втікач Онищенко у такий спосіб реагує на те, що перебуває в розшуку

Після поїздки до зони АТО у понеділок, 5 грудня, Петро Порошенко в Києві провів зустріч із фракцією БПП. Про це "5 каналу" телефоном розповів народний депутат Борислав Розенблат.

За його словами, на зустрічі були також присутні прем'єр-міністр та кілька інших членів уряду. Говорили, зокрема, про законопроекти, пов'язані з бюджетом-2017.

На зустрічі всі присутні дійшли згоди голосувати за відповідні законопроекти завтра на пленарному засіданні. Також Петро Порошенко, за словами Розенблата, запевнив, що плівок з нібито компроматом на главу держави, як запевняє нардеп-втікач Олександр Онищенко, в останнього немає.

"Президент звернув увагу на ці явища, які є в країні, на ці звинувачення, які лунають від Кадирова. Він дав розуміння, що ніяких плівок немає і всі його доводи Кадирова - це просто вигадка, і його реакція на те, що він зараз в розшуку, що його переслідує українське законодавство. Якщо у нього є такі докази, будь ласка, хай надає, будемо за ними з'ясовувати", - каже народний депутат від БПП Борислав Розенбалт.

Як відомо, раніше народний депутат-утікач Олександр Онищенко заявив, що він володіє чотирма кейсами записів з матеріалами, які нібито компрометують президента Петра Порошенка та його оточення. Втім, відповідних записів ніхто не бачив.

Нагадаємо, за даними СБУ, Онищенко отримав російський паспорт і допомагає Кремлю у підготовці інформатаки на Україну.

Попередній матеріал
У Молдові схопили молодика, який воював проти сил АТО на Донбасі
Наступний матеріал
Чорновіл: Касетний скандал - 2: перший раз як політична криза, вдруге вже як фарс - відео
Loading...

СБУ: Онищенко отримав російський паспорт і допомагає Кремлю у підготовці інформатаки на Україну

Детективи НАБУ знайшли у довіреної особи Онищенка $600 тисяч