mignews.com.ua

Порошенко відновив діяльність військових прокуратур

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо утворення військових прокуратур", яким відновлюється діяльність військових прокуратур в країні. Про це повідмоляє прес-служба глави держави.


  Закон №1642-VII визначає порядок утворення, укомплектування та матеріально-технічного забезпечення військових прокуратур, а також соціального захисту їх працівників зі статусом військовослужбовців.

  Згідно із законом, до військових прокуратур належать Головна військова прокуратура (на правах структурного підрозділу Генеральної прокуратури України), військові прокуратури регіонів (на правах обласних), військові прокуратури гарнізонів та інші військові прокуратури, прирівняні до прокуратур міст і районів. Головну військову прокуратуру очолює заступник Генерального прокурора України – Головний військовий прокурор.

  У випадках, коли в силу виключних обставин на певних адміністративно-територіальних одиницях не діють органи прокуратури України, які мають здійснювати там нагляд, за рішенням Генерального прокурора України виконання їх функцій може покладатися на військові прокуратури. Утворення, реорганізація та ліквідація військових прокуратур, визначення їх статусу, компетенції, структури і штатів здійснюється Генеральним прокурором України.

  Військовими прокурорами і слідчими призначаються громадяни з числа офіцерів, які проходять військову службу або перебувають у запасі і мають вищу юридичну освіту.
  Попередній матеріал
  Працівники посольства США записали привітання до українців з Днем Незалежності
  Наступний матеріал
  "Укроборонпром" планує замінити російські комплектуючі для техніки на західні
  Теги:
  Loading...