president.gov.ua

Порошенко: В Україні немає миру з однієї причини – в цьому не зацікавлена Росія

Санкції стимулюють РФ залишатися за столом переговорів по врегулюванню ситуації на Донбасі, тому скасовувати їх не можна

Президент України Петро Порошенко заявив, що Росія не виконує свої обіцянки і не зацікавлена у мирі на сході України. Про це він сказав, виступаючи в середу, 19 квітня 2017 року, в Chatham House у Лондоні.  

"Москва не просто відкидає світовий порядок. Вона намагається побудувати альтернативну реальність, засновану на альтернативних цінностях. Тиранія замість демократії, нетерпимість замість поваги", – наголосив Порошенко.

За словами глави держави, Росія порушила всі двосторонні домовленості, за якими Москва визнавала і гарантувала суверенітет і територіальну цілісність України.

"Сьогодні вона порушує свої незліченні обіцянки в рамках Мінського процесу. Немає ефективного припинення вогню, немає звільнення заручників і незаконно утримуваних осіб, немає доступу (на неконтрольовану територію – 5.UA) у міжнародних гуманітарних організацій. В цьому ніхто не винен, крім Росії. Вона продовжує відправляти в Україну війська, важку зброю і боєприпаси, перетворює Крим на найбільшу військову базу в світі", – сказав Президент України.

За його словами, в Україні немає миру з однієї причини – в цьому не зацікавлена Росія. Президент України повідомив, що і під час останніх переговорів у "нормандському форматі" Росія знову давала чергові "порожні обіцянки".

Глава української держави зазначив, що санкції стимулюють РФ залишатися за столом переговорів, тому їх потрібно залишити до виконання Мінських угод щодо врегулювання ситуації на сході України.

Повний текст промови Президента України в Chatham House в Лондоні дивіться за цим посиланням.

Промова Петра Порошенка повністю:

Як повідомляв 5.UA, 17 квітня у АП розповіли подробиці візиту Порошенка до Великої Британії. 

Попередній матеріал
Виступ Порошенка у Лондоні на тему: "Битва за Україну: лідерство та солідарність проти агресії" – повне відео
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО Андрія Лисенка – відео
Loading...

РФ винна у кожній смерті від хіматаки в Сирії – міноборони Британії

Україна, демонструючи прогрес на шляху реформ, є екзистенційною загрозою для Москви – Порошенко

Порошенко закликав РФ: "Зупиніться, не вбивайте українців та виведіть свої війська"