Порошенко: треба почати чути людей

  Власною помилкою назвав Петро Порошенко ситуацію, яка виникла між ним та родичами загиблих майданівців під час вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні.


  Про це гарант заявив перед початком зустрічі із віце-президентом США Джозефом Байденом. Порошенко зауважив, що можновладці не повинні створювати бар'єр між собою та простими людьми: "Люди завжди мають рацію. І маємо почати чути їх. І це була моя помилка, бо я мусив раніше бути з ними. Хвилину по тому я повернувся до них і сказав, що ухвалю указ про надання їхнім родичам звання Героїв України. І реакція людей була фантастичною – це одразу зробило їх щасливими. Саме так ми маємо будувати діалог між президентом, урядом і народом. Тільки-но ми починаємо ставити паркан, це одразу повертає проблеми. Бо люди готові до труднощів - вони розуміють, чому нам даються труднощі".

  Нагадаємо, під час вшанування пам'яті Небесної сотні родичі героїв почали вимагати від Президента офіційного визнання статусу загиблих. Під обурені вигуки гарант спочатку полишив людей без відповіді, проте за хвилину повернувся та заявив, що впродовж дня підпише указ, який затвердить звання Героїв України за загиблими майданівцями.

  Попередній матеріал
  НБУ продовжив вимогу продажу валютних надходжень до 2 грудня
  Наступний матеріал
  Підсумок доби в зоні АТО: Росія посилює натиск