5.ua

Порошенко таки зустрівся з Путіним – поговорили 15 хвилин

  Петро Порошенко та Володимир Путін зустрілися. Коротка бесіда відбулася під час церемонії святкування 70-ї річниці висадки союзників у Нормандії.


  Про це пише Reuters із посиланням на офіс французького президента Франсуа Олланда. Повідомляється, що глави держав разом із канцлером Німеччини Ангелою Меркель розмовляли протягом 15 хвилин і домовилися про шляхи вирішення кризи в Україні.

  У прес-службі Олланда запевняють: Путін і Порошенко потисли руки і домовилися розпочати переговори про припинення вогню між українськими силовиками та проросійськими сепаратистами на Сході України.

  Нагадаємо, обох президентів запросили на урочистості щодо річниці висадки союзників на французькому узбережжі. Святкування тривають у місті Кан, де зібралися представники 19 країн – учасниць війни. Заходи відбуваються у маєтку Шато де Бенувіль. Це за 7 км від узбережжя. Саме у цьому районі під час висадки тривали інтенсивні бої англійського та французького десанту з німецькими військами. Серед гостей церемонії – близько тисячі ветеранів, вік більшості з них перевищує 90-то років.

  Попередній матеріал
  НАТО та ЄС обговорять ситуацію в Україні 10 червня
  Наступний матеріал
  Турчинов в останній день роботи скасував 82 укази Кучми, Ющенка і Януковича