vk.com

Порошенко створив Національну раду реформ

  Президент України Петро Порошенко створив Національну раду реформ. Про це йдеться в його указі № 614/2014 від 23 липня 2014 року, розміщеному на сайті глави держави.


  "З метою забезпечення впровадження єдиної, узгодженої державної політики реформ в Україні, налагодження ефективного механізму взаємодії державних органів та інститутів громадянського суспільства в процесі здійснення реформ, із залученням до співпраці з цих питань міжнародної спільноти, впровадження системного підходу до стратегічного планування, узгодження позицій та моніторингу реалізації реформ щодо забезпечення сталого розвитку України як передумови зростання добробуту її населення, досягнення європейських стандартів забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина, відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України постановляю утворити Національну раду реформ як спеціальний консультативно-дорадчий орган при Президентові України з питань стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їх реалізації", - йдеться в указі. 

  Також створено Дорадчу раду реформ як консультативно-дорадчий орган при Президентові України, основним завданням якого є внесення пропозицій щодо здійснення в Україні реформ на основі кращого міжнародного досвіду та сприяння їх упровадженню і Виконавчий комітет реформ як допоміжний орган при Президентові України, основним завданням якого є підготовка пропозицій щодо стратегічного планування реформ, їх узгодженого впровадження та моніторинг реалізації реформ.

  Згідно з указом, Головою Національної ради реформ є Президент України; до складу Національної ради реформ входять: Голова Верховної Ради України (за згодою), Прем'єр-міністр України та інші члени Кабінету Міністрів України, які очолюють міністерства, - за погодженням із Прем'єр-міністром України, а також за згодою: Голова Національного банку України, голови комітетів Верховної Ради України, чотири представники від громадських об'єднань, представник Дорадчої ради реформ.

  До складу Виконавчого комітету реформ входять: Заступник Глави Адміністрації Президента України, до відання якого віднесені питання здійснення реформ, та Представник Президента України у Кабінеті Міністрів України - за посадою, а також дві особи, кандидатури яких запропоновані Прем'єр-міністром України, дві особи, кандидатури яких запропоновані Головою Верховної Ради України, та одна особа, кандидатура якої запропонована Головою Національного банку України.

  Персональний склад Національної ради реформ, Дорадчої ради реформ та Виконавчого комітету реформ затверджує Президент України.

  Голова та члени Національної ради реформ, голова та члени Дорадчої ради реформ, директор та члени Виконавчого комітету реформ беруть участь у роботі Національної ради реформ, Дорадчої ради реформ та Виконавчого комітету реформ на громадських засадах.

  Директором Виконавчого комітету реформ призначено Шимківа Дмитра Анатолійовича, Заступника Глави Адміністрації Президента України.
  Попередній матеріал
  У Магадані зливи змили в річку два літаки
  Наступний матеріал
  Терористи намагаються організувати оборону в Донецьку
  Loading...