Порошенко сподівається, що Рада ухвалить низку ключових реформ на наступному тижні

  Президент України Петро Порошенко сподівається, що на наступному тижні парламент ухвалить низку необхідних країні реформ.

  Про це він заявив на спільному брифінгу з Федерікою Могеріні, повідомляє видання Insider.

  "Безумовно, за основу реформ береться "Стратегія 2020", бо є кінцева мета реформ - це підготовка країни для отримання членства в Європейському Союзі. Але є ключові реформи, які треба запровадити негайно, ще цього року. І ми сподіваємося, що наступного тижня парламент підтримає ці реформи", - зазначив Порошенко.

  Глава держави також розповів, що під час зустрічі з Могеріні обговорювалося, зокрема, проведення Конституційної реформи, децентралізація, створення якісно нового інвестиційного клімату і судова реформа.

  За словами Президента, всі ці напрями реформ внесені до коаліційної угоди.

  "І немає жодного сумніву, що вони мають бути імплементовані. Бо дострокові парламентські вибори і формування нового уряду нарешті завершили дуже важливий етап політичних змагань, і сьогодні, нарешті, політсили можуть на ділі продемонструвати бажання розвитку української держави", - наголосив Порошенко.

  Він також зазначив, що події на сході України не завадять проведенню реформ.

  "Гібридна війна, яка розв’язана проти України, не зупинить реформи. Ми рішуче налаштовані на докорінні якісні зміни у державі. Я не маю жодного сумніву, що лише таким шляхом реформування ми зможемо позбавитись радянського тягаря, зміцнити державу і вистояти в цій складній ситуації", - запевнив Порошенко.

  Попередній матеріал
  Рубан: Влада весь час відкладає обмін полоненими "на завтра"
  Наступний матеріал
  Порошенко: Україна та ЄС домовилися завершити візову лібералізацію до травня
  Теги: