Фото прес-служби Президента

Порошенко розповів заступнику генсека ООН про свій мирний план

  Українська влада має мирний план і прагне, щоб міжнародна спільнота допомогла їй у його реалізації, а також у звільненні українських полонених в Росії. Це слідує зі слів президента Петра Порошенка під час його зустрічі з заступником генерального секретаря ООН з політичних питань Джеффрі Фелтманом у Києві 20 серпня, повідомляє прес-служба президента.


  Зокрема, Порошенко висловив подяку генсеку ООН Пан Гі Муну за підтримку миру та намагання знайти шляхи  деескалації ситуації на Донбасі. Він запевнив, що в Україні немає внутрішнього конфлікту.

  "Люди в Донецьку та Луганську прагнуть миру. Імплементація мирного плану, який ми запропонували, визначає наші дії. Ми свідомі того, що ситуацію не можна вирішити лише військовими засобами", - сказав Порошенко.

  Він розповів про розстріл бойовиками колони мирних громадян, які намагалися покинути Луганськ.

  Президент повідомив про ініціативу української сторони направити міжнародну гуманітарну допомогу до Луганська, який через бойові дії опинився на порозі гуманітарної катастрофи.

  Порошенко наголосив, що на Донбасі воюють кадрові російські військовослужбовці. Є інформація, що РФ продовжує надсилати новітню зброю: танки, артилерію, ракетні установки (такі ж, з якої бойовиками був збитий літак "Малайзійських авіаліній").

  "Я впевнений, атака на цивільний літак трактується усіма як міжнародний тероризм, і злочинці, які причетні до цього, мають бути притягнуті до відповідальності", - заявив президент України.

  Також Порошенко звернув увагу на проблему заручників, які були захоплені і незаконно утримуються в Росії (фактично – полонені).

  "Звичайні громадяни України були викрадені терористами, і немає жодного пояснення, як так сталося, що вони опинилися в російських тюрмах. Ми прагнемо, щоб міжнародна спільнота допомогла нам у звільненні наших заручників", - сказав Президент.

  Фелтман від імені генсека ООН подякував Порошенку за його мирні ініціативи та запросив його взяти участь у засіданні Генеральної асамблеї ООН у вересні в Нью-Йорку.
  Попередній матеріал
  Українські прикордонники не починали оформлювати російську "гуманітарку"
  Наступний матеріал
  У Донецьку з мінометів обстріляли музей
  Loading...