Офіційний сайт Президента України

Порошенко прибув із офіційним візитом до Польщі

Наразі вже розпочалися переговори з польським президентом Анджеєм Дудою

Президент України Петро Порошенко прибув із одноденним офіційним візитом до Республіки Польщі, інформує прес-служба глави держави.

Зазначається, що у програмі візиту – зустріч Порошенка та Президента Польщі Анджея Дуди у форматі віч-на-віч та переговори делегацій двох держав, за результатами яких заплановано підписання низки двосторонніх документів.

Крім того, Глава України проведе зустрічі із головою Ради Міністрів Беатою Шидло, маршалками Сейму Мареком Кухцінським та Станіславом Карчевським.

Програмою візиту передбачена спільна участь Президентів України та Польщі у конференції "Форум лідерства" з нагоди 25-ї річниці визнання Польщею незалежності України та встановлення дипломатичних відносин.

Також Порошенко візьме участь у церемонії покладання вінка до могили Невідомого солдата, вшанує пам'ять Тараса Шевченка та зустрінеться з представниками української громади.

У свою чергу, дружина Президента Марина Порошенко проведе зустріч із міністром національної освіти Республіки Польща Анною Ельжбетою Залевською.

Згодом дивіться наживо на 5.ua прес-конференцію Порошенка й Дуди в Польщі.

Попередній матеріал
На Яворівському полігоні знайшли тіло військового
Наступний матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО – відео

Дивіться наживо на 5.ua судове засідання у справі Євромайдану та прес-конференцію Порошенка й Дуди в Польщі

У Польщі проситимуть Нідерланди не блокувати асоціацію України з ЄС