5.ua

Порошенко: Росія продовжує плекати імперські амбіції

  Петро Порошенко зустрівся із державним секретарем США Джоном Керрі. Про це йдеться у повідомленні на Твіттері Адміністрації Президента. Обговорили, зокрема, результати домовленостей щодо режиму припинення вогню, досягнуті у Мінську, а також кроки, які вживає Петро Порошенко щодо реалізації свого мирного плану.


  Крім того, йшлося про поглиблення співпраці у сфері  оборони та макрофінансову допомогу Україні.

  "Росія плекає імперські амбіції. У 2008 році російські війська окупували Абхазію та Південну Осетію, тепер - вторглися до України. І все це під приводом захисту росіян чи російськомовного населення. Але ж російською розмовляють не лише в Україні. А й у Молдові, Казахстані, Балтійських державах, Польщі і навіть у Німеччині досить велика меншина... Тож хто буде наступним? Багато питань, включно з ефективністю глобальної системи нерозповсюдження зброї - опиняться під загрозою, якщо не буде належної відповіді - від Америки", - сказав Порошенко.

  Нагадаємо, у Вашингтоні запланована також зустріч президентів України та США.  Говоритимуть, зокрема, про дипломатичне врегулювання української кризи.
  Попередній матеріал
  Сумські студенти провели благодійну акцію на підтримку армії
  Наступний матеріал
  Кримінальну справу проти екс-глави "Нафтогазу" Бакуліна закрито
  Теги:
  Loading...