5.ua

Порошенко призначив комбата "Артемівська" главою Артемівської РДА

  Президент України Петро Порошенко призначив командира спецбатальйону МВС "Артемівськ" Костянтина Матейченко головою Артемівської районної державної адміністрації (Донецька область).
  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Так, розпорядження про призначення Президент підписав ввечері 9 липня.

  Нагадаємо, з початком загострення ситуації на Сході Матейченко став командиром спеціального батальйону "Артемівськ". А після звільнення міста Красний Лиман від проросійських бойовиків у червні був призначений в.о. голови Краснолиманської РДА, залишаючись при тому командиром батальйону "Артемівськ".
  Нового голову райадміністрації в Артемівську представив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  "Ключовою функцією держадміністрації в тих реаліях, у яких ми перебуваємо зараз, є стабілізація ситуації в місті та районі. Сьогодні, коли вчора була війна, а сьогодні ми повертаємося на мирні рейки, голові адміністрації ставиться значно більше функцій і повноважень, і він отримає вичерпну підтримку від центрального уряду. Військова влада, МВС і Нацгвардія зроблять усе, щоб більше тут випадкових товаришів не було, які "брязкають" зброєю і намагаються диктувати свої правила", - заявив Арсен Аваков.

  У вступному слові Костянтин Матейченко подякував за довіру і, звертаючись до активу міста і району, сказав, що сподівається на плідну співпрацю.

  "Специфіка Артемівська та району в тому, що, на щастя, ми не зазнали тих жахів війни, яких зазнали наші сусіди. Для нас кінцева мета - це мир і спокій понад усе", - заявив Матейченко, який також далі виконує функції командира батальйону "Артемівськ", що зараз контролює місто.
  Попередній матеріал
  Територія, контрольована бойовиками, значно зменшилась - Парубій
  Наступний матеріал
  У Британії легалізують стеження за громадянами
  Loading...