unian.net

Порошенко привітав українців з річницею прийняття Декларації про суверенітет

  Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою - заможною і сильною. Про це у своєму привітанні з нагоди 24-ої річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України заявив президент Петро Порошенко.


  "Ухвалення цього документа стало потужним поштовхом до відродження української незалежності, засвідчило наше споконвічне прагнення бути господарями на своїй землі та чітко окреслило історичний вибір українців - творення самостійної демократичної правової держави", - сказано в привітанні.

  Глава держави зазначив, що більшість положень Декларації є засадничими для розвитку новітньої України і покладені в основу її Конституції.

  "Сила національного духу та єдність у визначальні історичні моменти допомагали нам здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності", - наголосив він.

  "Наразі наша країна переживає суворі випробування. Але я твердо переконаний - Український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення. Ми обов'язково переможемо. Суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою - заможною і сильною", - підкреслив президент.

  Також Порошенко побажав усім українцям миру, добра і злагоди.
  Попередній матеріал
  Ізраїль закликав 100 тисяч палестинців виселитися із прикордонних районів
  Наступний матеріал
  Понад тисяча мешканців Донбасу стала переселенцями за минулу добу
  Loading...