Порошенко провів розмову із Коморовським

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Польщі Броніславом Коморовським.


  Про це повідомляє прес-служба Порошенка.

  "Президент Польщі висловив щирі вітання українському колезі та народу України з проведенням вільних і відкритих виборів, які, незважаючи на надскладні умови, підтвердили відданість України демократичним стандартам. Броніслав Коморовський також наголосив, що результати цих виборів відкривають перед Україною перспективу глибоких реформ, які Польща готова всіляко підтримувати", - сказано в повідомленні.

  У свою чергу Порошенко подякував Коморовському за високу оцінку виборів: "Я радий, що висновки міжнародної спільноти підтвердили демократичний вибір українського народу".

  Також він висловив переконання, що нова парламентська більшість забезпечить реформи та європейську інтеграцію України.

  Коморовський запросив Порошенка відвідати Польщу ще до кінця цього року. Глава Української держави подякував за запрошення і висловив сподівання, що парламент Республіки Польща незабаром ратифікує Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС.

  Порошенко також запросив польського колегу здійснити державний візит до України.

  "У цьому контексті співрозмовники погодили проведення Консультаційного Комітету на рівні заступників глав адміністрацій, мета якого — активізація двосторонніх відносин на найвищому рівні", - зазначили у прес-службі.
  Попередній матеріал
  Внаслідок обстрілів Талаківки під Маріуполем є постраждалі серед мирних мешканців
  Наступний матеріал
  ОВК на Луганщині просять визнати вибори в регіоні недійсними