twitter.com

Порошенко про зустріч із Трампом: Військову співпрацю обговорили окремо

У Вашингтоні відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом

"Відбулася повноцінна, дуже детальна зустріч з Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. Ми отримали тверду підтримку з боку Сполучених Штатів і щодо суверенітету територіальної цілісності, і незалежності нашої держави, і тверду підтримку в продовженні реформ в Україні. Дуже важливо, що сьогодні, в цей день, коли виповнюється рівно три роки, бо 20 червня я оголосив, одразу після обрання Президентом, режим припинення вогню і презентував свій мирний план, де було наголошено на тому, що Сполучені Штати підтримують та залишаються відданими Мінським домовленостям і впевнений у тому, що ми маємо вимагати від Росії повної імплементації мінських домовленостей, при чому безпековий пакет, який полягає у тому, що має бути припинений вогонь, відведена російська артилерія, танки, системи залпового вогню, забезпечений безперешкодний доступ місії ОБСЄ до всієї території включно з кордоном", - заявив український Президент після зустрічі.

"Ми детально обговорили кроки, які зараз будуть зроблені напередодні до візиту Президента Трампа до Європи. Окремо було наголошено нашою співпрацею по військово-технічному напрямку, ми більш детально це зараз будемо обговорювати з міністром оборони Сполучених Штатів Матісом, але Президент дав чіткі доручення для того, щоб ми розширили нашу співпрацю. Окремо зупинялися на економічній співпраці. Ми вранці обговори це з міністром енергетики і продовжили із віце-президентом Пенсом та Президентом Трампом нашу співпрацю у галузі ядерної енергетики, співпрацю у нафтогазовій сфері, закупівлю американського вугілля", - зазначив Порошенко.

"Окремо я передав віце-президенту Трампу листа від родичів заручників, які знаходяться незаконно у в'язницях на окупованих територіях та в Російській Федерації. Ми отримали запевнення у тих зусиллях, які докладе Адміністрація Сполучених Штатів в допомозі українцям повернути наших хлопців і дівчат додому", - додав він.

Попередній матеріал
Нардепи, що фігурують у новій "бурштиновій схемі", гостро прокоментували підозри НАБУ
Наступний матеріал
Бійці АТО прокоментували "зайняття "ЛНР" нових позицій біля Катеринівки"
Loading...