Порошенко поспілкувався з виборцями на одній з виборчих дільниць Краматорська

  Президент України Петро Порошенко вирушив на Донбас, щоб проконтролювати, як забезпечили тамтешньому населенню і військовослужбовцям можливість проголосувати.

  Насамперед гарант проінспектував другу лінію фортифікаційних споруд, потому на гелікоптері прибув до звільненого від терористів Краматорська. Там подивився, як відбувається голосування на одній із виборчих дільниць, поспілкувався з мешканцями.
  Президент відзначив рекордну явку виборців. Наголосив, що виборчі дільниці відкрилися у Краматорську, Дзержинську та Слов'янську і влада зробить усе, щоб гарантувати безпеку виборців. А солдатам Порошенко подякував за службу.
  "Мій візит сюди у цей день спрямований на те, щоб по-перше - захистити виборчі права людей у погонах. Бо коли треба захищати Батьківщину, то всі про них пам’ятають, а коли треба було дати право голосувати то... У нас сьогодні, на жаль, дві третини військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО не мали фізично можливості бути включеними у реєстр виборців", - зазначив Порошенко.


  Попередній матеріал
  На Львівщині можуть проголосувати понад тисячу переселенців з Донбасу та Криму
  Наступний матеріал
  На Донеччині зможуть проголосувати лише 42% виборців