president.gov.ua

Порошенко поговорив з Меркель

  Президент України Петро Порошенко провів телефонні консультації з Канцлером ФРН Ангелою Меркель. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

   

  Згідно з повідомленням, Порошенко подякував Меркель за її значні зусилля в консолідації підтримки України з боку ЄС і рішучі кроки для врегулювання ситуації на Донбасі.

  "Ми діяли рішуче, і це був консолідований підхід", - зазначила вона.

  "Під час розмови Ангела Меркель подякувала Петру Порошенку за зусилля з організації доступу експертів до місця падіння літака рейсу МН17 для здійснення незалежного міжнародного розслідування. Вона також привітала факт проведення засідання тристоронньої контактної групи у Мінську. Президент України висловив сподівання на продовження її роботи, зокрема, на подальший прогрес в питанні звільнення заручників", - розповіли у прес-службі.

  Президент повідомив, що вчора і сьогодні міжнародні експерти при підтримці Місії ОБСЄ здійснюють роботу на місці катастрофи. При цьому українська сторона дотримується задекларованого режиму припинення вогню.

  Також, як повідомляється, Меркель високо оцінила зусилля українського Президента з підтримки внутрішньополітичної стабільності. Вона відзначила важливість стабільної роботи парламенту та уряду, особливо для прийняття законів, необхідних для продовження отримання фінансової підтримки України від міжнародних фінансових інститутів.

  Порошенко заявив, що Україні вдалось уникнути політичної кризи. "Ми продемонстрували всьому світу внутрішньополітичну єдність України, і це дуже важливо", - наголосив він.

  "Петро Порошенко і Ангела Меркель обговорили можливість подальших багатосторонніх контактів. Співрозмовники також торкнулись питання імплементації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС", - додали у прес-службі.

  Попередній матеріал
  На Луганщину прибуло більше 20 тонн гуманітарної допомоги з Одеси
  Наступний матеріал
  На Житомирщині попрощались із загиблими на Донбасі бійцями
  Теги:
  Loading...