president.gov.ua

Порошенко підписав подання на нових членів ЦВК

  Кандидатури членів ЦВК мають подати на спецперевірку

  Президент України Петро Порошенко підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії. Про це інформує прес-служба Глави держави.

  "Президент Петро Порошенко під час зустрічі з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії", – йдеться у повідомленні.

  Глава держави також підписав лист про звільнення з посади нинішніх членів ЦВК у зв'язку із закінченням терміну і строку їх повноважень.

  Порошенко наголосив, що питання формування нового складу Центрвиборчкому обговорюють дуже давно, але процес підбору кандидатів затягнувся. "Сьогодні я радий, що нарешті всі фракції подали кандидатури, які відповідають усім критеріям. Я їх вніс до складу подання", – зазначив він.

  Президент зауважив, що мав можливість обговорити формування нового складу ЦВК з неурядовими та громадськими організаціями, які також підтримують якнайшвидше оновлення ЦВК.

  "Я впевнений у тому, що ми разом несемо відповідальність за якісне проведення і президентських, і парламентських виборів. І тому маю надію, що після всіх необхідних процедур і спецперевірок парламент зможе якнайшвидше винести це питання на голосування і допомогти сформувати новий склад Центральної виборчої комісії", – наголосив Порошенко.

  Своєю чергою, голова ВР пообіцяв невідкладно дати доручення, аби кандидатури членів ЦВК подали на спецперевірку. "Нагадаю, що відповідно до законодавства, вона (спецперевірка – ред.) триватиме до 15 діб. Це той термін, за який ми встигаємо це зробити до початку нової сесії", – зазначив Парубій. За словами спікера ВР, він дасть доручення профільному комітету "невідкладно розглянути, щоб ми вже в лютому вийшли на позитивне рішення оновити ЦВК".

  Попередній матеріал
  Тягнули гаком і пожежним рукавом: як на Львівщині коня з каналізації рятували – фото
  Наступний матеріал
  У небі над Німеччиною зіштовхнулися вертоліт і літак – є загиблі
  Loading...