Підпис Закону
Підпис Закону president.gov.ua

Порошенко підписав Закон щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій

Положеннями документу змінюється підхід до віднесення акціонерних товариств до публічних та приватних і пропонується відмовитися від фіксування в найменуванні акціонерного товариства його типу

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №2210-VIII Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів.

Про це повідомляє сайт Президента.

Зазначається, що закон розв'язує проблему розподілу акціонерних товариств в Україні на публічні і приватні за формальними ознаками, усуває дисбаланс у законодавстві і запроваджує європейські принципи у питанні визначення та регулювання публічних компаній.

Так, положеннями документу змінюється підхід до віднесення акціонерних товариств до публічних та приватних і пропонується відмовитися від фіксування в найменуванні акціонерного товариства його типу.

Також виключається вимога до банків, за якою вони могли бути лише публічними акціонерними товариствами. При цьому на банки, як і на публічні компанії, поширюються вимоги щодо розкриття інформації та встановлюються підвищені вимоги до корпоративного управління, зокрема в частині формування наглядової ради та її комітетів.

Крім того, закон розширює обсяг інформації та способи її розкриття для публічних акціонерних товариств і банків, при цьому скасовує обов’язок публікувати інформацію в одному з офіційних видань.

Документ передбачає зменшення обсягу розкриття інформації для приватних акціонерних товариств, запроваджує можливість надання інформаційних послуг на фондовому ринку приватними особами, а не лише НКЦПФР та його установами. Крім того, документ розширює повноваження наглядової ради акціонерного товариства, проте посилює вимоги до прозорості її діяльності та процедури обрання незалежних членів ради.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Чорний список" та історична правда: Як проходила зістріч Порошенка і Дуди у Харкові – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
Анджей Дуда
/
Анджей Дуда
/
/

Попередній матеріал
У Кабміні хочуть ще підняти "мінімалку"
Наступний матеріал
У Сеймі Литви заявили про неможливість змін у відносинах з Москвою
Loading...

Президент підписав закон про житлово-комунальні послуги: що зміниться для українців

Від 1 січня українців зобов'язали сортувати сміття – яким буде штраф

Цього року військовий бюджет становитиме рекордні 86 млрд грн – Порошенко

"Президентські ТОП-7": які українські пісні особливо припали до душі Порошенку

В Україні впроваджується 12-річна середня освіта

5 канал - трансляція наживо