president.gov.ua

Порошенко підписав закон про електронне декларування

Закон про електронне декларування необхідний для отримання безвізового режиму з ЄС

Президент України Петро Порошенко підписав закон щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи та витрати у 2016 році. Документ входив до пакету законів, ухвалення яких необхідне для запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для українців.

Глава держави наголосив, що запрацює документ вже цього року, тож декларації чиновники заповнюватимуть теж цього року. Також Порошенко додав, що всі закони і зміни, які входять до "безвізового пакету" спрямовані на боротьбу з корупцією.

На підписанні документу, який парламент схвалив напередодні, був присутній і Глава представництва ЄС Ян Томбінський. Він зазначив, що до напрацювання документа залучали експертів Європейської Комісії.

Підписував закон глава держави під час зустрічі із представниками комісії, що намагається обрати членів Нацагентства для протидії корупції. Саме його запуск нині лишається останньої умовою, після якої Євросоюз має взятися за процедуру скасування віз для українців.

"Я вам не називаю жодного прізвища. Я не знаю хто там за ким стоїть і впевнений в тому, що представник, якого я призначив займає абсолютно проукраїнську позицію. Так само, як і кожен з вас. На сьогоднішній день проукраїнська позиція полягає в тому, щоб у нас до ранку було два члени Нацагентства. Щоб я в Брюссель полетів з вашим протоколом. Процес, який відбувається в Євросоюзі створює величезний ринок... Ризик, що Україна не отримає безвізового режиму, якщо до ранку цього не буде", - наголосив Порошенко.

Як повідомляв 5.ua, напередодні, 15 березня, спікер парламенту Володимир Гройсман підписав законопроект про електронне декларування статків чиновників і направив його на підпис Президенту. На ранковому засіданні парламенту за цей законопроект проголосували 278 народних депутатів

Попередній матеріал
У Ємені понад 40 цивільних загинули внаслідок бомбардування саудівської коаліції
Наступний матеріал
Президент вимагає обрання членів Нацагентства для протидії корупції
Теги:
Loading...

Президент ветував "виправлений" депутатами закон про електронні декларації

Гройсман вже підписав законопроект про електронне декларування

Рада проголосувала за президентські зміни до закону про електронне декларування

Сьогодні Рада розгляне зміни до законопроекту про декларування майна чиновників