Порошенко підписав закон про безстрокове продовження мораторію на виплату боргу Януковича

  Росія відмовилася брати участь у реструктуризації боргу

  Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений Верховною Радою закон "Про особливості здійснення угод з державним, гарантованим державою боргом і місцевим боргом". Про це повідомили у прес-службі глави держави.

  Так, закон дозволяє безстроково подовжувати мораторій на здійснення виплати боргу України перед Російською Федерацією обсягом $3 млрд, узятого у 2013 році урядом Януковича. 

  Додамо, у 2015 році Україна включила російський кредит у периметр реструктуризації держборгу, яку успішно завершила у листопаді 2015 року. Водночас Росія відмовилася брати участь у реструктуризації, і тому "російські" облігації не увійшли до переліку облігацій, які пройшли реструктуризацію і підлягають обміну на нові папери з погашенням у 2019-2029 роках.

  Україна неодноразово надавала Росії можливість скористатися умовами реструктуризації, запропонованими іншим кредиторам. Однак російська сторона у публічних заявах наполягала на отриманні кращих умов, ніж у інших кредиторів – учасників реструктуризації. А це заборонено меморандумом про обмін облігацій, укладеним між Україною та власниками реструктурованих облігацій.

  Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про публічні закупівлі" щодо особливостей використання окремих публічних коштів на території Донецької області". 

  Попередній матеріал
  США назвали крайню дату зміни політичного режиму в Сирії
  Наступний матеріал
  В Одесі попрощалися із одним з кращих джазменів світу

  Порошенко призначив нового чільника Луганської ВЦА

  Порошенко підписав закон, який посилює соцзахист військовослужбовців та членів їх сімей

  Порошенко: Чорнобильська трагедія розташувалася на півдорозі від нацистської окупації до російської агресії

  Порошенко розповів про унікальний досвід України у захисті ядерних об'єктів від можливих диверсій

  Порошенко підписав указ про створення Чорнобильського заповідника

  Порошенко змінив склад Нацради реформ