Порошенко підписав пропозицію до Верховної Ради про скасування спеціального статусу Донбасу

  Президент України Петро Порошенко підписав рішення РНБО від 4-го листопада про невідкладні заходи із стабілізації соціально-економічної ситуації у Донецькій та Луганській областях. Відповідний указ розміщений на сайті глави держави.


  У документі вітчизняний Радбез підтримує пропозицію Президента  Верховній Раді: скасувати закон про особливий режим самоврядування в окремих районах Донбасу. Крім того, члени РНБО наголошують: будь-які органи сформовані в результаті псевдовиборів 2 листопада або ж призначені після так званого голосування посадовці - є незаконними.

  Згідно з іншими пунктами цього ж рішення - уряд має невідкладно забезпечити населення Донбасу гуманітарною допомогою та інформувати громадськість про воєнно-політичну ситуацію в країні. Ще одне положення - впродовж тижня має бути припинена діяльність держпідприємств та установ на окремих територіях у зоні АТО.

  Працівники за можливості - мають перейти на роботу в іншій місцевості. Крім того, із цих територій мають перемістити засуджених та арештованих.
  Попередній матеріал
  Кількасот людей в Австралії вишли на анти-російський протест
  Наступний матеріал
  В РНБО кажуть, що загиблих за минулу добу українських військових - семеро