5.ua

Порошенко передав євродепутатам список українських політичних в’язнів [відео]

  Затриманих він назвав політичними в’язнями і наголосив на необхідності їх негайного звільнення. У списку – близько 3 сотень прізвищ тих, хто нині перебуває під вартою. Окрім того, іноземній делегації розповіли про 28 осіб, які не брали участі у акціях, та попри це – однак заарештовані. Потому опозиціонерка Ірина Геращенко продемонструвала євроделегації фотографії побитих силовиками активістів. 

  Петро Порошенко, співголова комітету з парламентського співробітництва між Україною та ЄС: «28 людей були арештовані і кинуті до в’язниці – мирних, без жодних протестів, схоплених на вулицях, побитих і кинутих до в’язниць. Це неприйнятно. Ми проти загострення конфлікту. Ось це список з 3-х сотень людей, які були арештовані з 23 по 27 січня. І ми вимагаємо, щоб вони були негайно звільнені. Це політичні в’язні».

  Ребекка Гармс, депутат Європарламенту: «Розслідування конче необхідні. Але оскільки довіри українців до правоохоронців, до прокуратури немає, то потрібен незалежний орган, що відповідав би за проведення розслідувань. Він мав би отримати санкцію ради Майдану».

  Сергій Тігіпко, співголова комітету з парламентського співробітництва між Україною та ЄС: «Нам треба швидко сформувати уряд. Бажано, щоб це був, на мій погляд, уряд народної довіри. Хай це буде якийсь перехідний уряд, але йому буде більше довіри і він би зміг швидко владнати ситуацію». 

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі суд визначив запобіжні заходи 32-м протестувальникам
  Наступний матеріал
  Несподіваний штурм Мінагрополітики – як це було [відео]
  Теги:
  Loading...