Порошенко обурений тим, що депутати не дали бійцям АТО проголосувати

  Безвідповідальними назвав Президент дії депутатів, які не дозволили військовим на Сході проголосувати на парламентських виборах.


  Про це Петро Порошенко заявив під час робочої поїздки на Черкащину. Голова держави наголосив – таке голосування обранців свідчить про правильність його рішення про розпуск Верховної Ради.

  "Це аморально для народних депутатів позбавляти найкращих синів України, українських воїнів конституційного права обирати собі владу. Вони більш достойні, ніж будь-хто, щоб мати право обирати. Поіменно кожного депутата, який позбавляє – намагається, думає, що позбавить військового права голосу – український народ має знати. І я все зроблю, щоб вони мали можливість проголосувати", – запевнив Петро Порошенко.

  Нагадаємо, сьогодні народні депутати Ради 7 скликання закрили свою каденцію, та так і не спромоглися ухвалити зміни до законодавства, які дозволили б голосувати учасникам АТО на позачергових парламентських виборах. Відповідний законопроект не змогли навіть внести до порядку денного. Підтримали документ лише депутати від "Свободи" та УДАРу. Спікер парламенту вже доручив оприлюднити поіменний список народних обранців, які не підтримали спрощення голосування для військовослужбовців. Натомість, депутати, які не голосували, зауважили, що чинне законодавство дозволяє проводити волевиявлення на виборах за наявністю військового квитка.

  Попередній матеріал
  У Чернігові показали сучасну броньовану техніку вітчизняного виробництва
  Наступний матеріал
  СБУ посилює блокпости навколо Києва через активізацію путінських спецслужб