прес-служба Президента України

Порошенко обговорив з Броком питання щодо безвізу для українців

  На зустрічі також обговорювалось питання, щодо подій на Донбасі та провокації з боку РФ

  Сьогодні, 21 грудня, Президент України Петро Порошенко зустрівся з головою Комітету у закордонних справах Європейського парламенту Елмаром Броком. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  У ході зустрічі сторони обговорили розвиток подій на Донбасі та засудили збройні провокації російської сторони, спрямовані на загострення ситуації на лінії зіткнення.

  "Елмар Брок відзначив реформаторські зусилля України, зокрема схвалення Верховною Радою України Державного бюджету на 2017 рік, зміцнення банківської системи та сміливість рішення щодо націоналізації "Приватбанку", а також реалізацію антикорупційної політики, у тому числі впровадження системи е-декларування, розбудови антикорупційної інституційної архітектури та судової реформ", – йдеться у повідомленні.

  "Саме ці кроки зміцнюють правову безпеку України, яка є критично важливою для залучення іноземних інвестицій та економічного піднесення держави", – наголосив голова Комітету Європарламенту.

  Крім того, співрозмовники також досягли домовленості докласти зусиль для пришвидшення вирішення процедурних питань в інституціях ЄС з метою запровадження безвізового режиму для українців.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко обговорив з віце-прездентом США Джозефом Байденом націоналізацію "Приватбанку" і співпрацю з МВФ.

  Попередній матеріал
  Українська сторона передасть 15 осіб бойовикам у найближчі дні, це жінки та хворі люди – Тандіт
  Наступний матеріал
  Бойовики обстріляли Луганське та Авдіївку зі 120-мм та 82-мм мінометів – штаб АТО

  Порошенко передав Вероні 17 картин італійських художників, врятованих українськими прикордонниками

  Потреба в літаках Ан-132D до 2035 року становить близько 290 одиниць – Порошенко

  Історичний день: Порошенко привітав Ан-132D із днем народження

  Порошенко зустрівся з "кіборгом-легендою" Тарасом Колодієм, звільненим з полону