Фото прес-служби Президента

Порошенко не звільнятиме Гелетея та розформує 51-у бригаду

  У подіях, що сталися під Іловайськом (Донецька обл.), де у "котлі" загинули українські військові, є дві причини та жодна з них не буде мати наслідком зміну керівника Міноборони.


  Про це в інтерв'ю українським телеканалам 21 вересня заявив президент Петро Порошенко.

  "Перша – це здача позицій, які дозволили взяти в оточення військових. Друга – тепер я можу про це сказати – ударне угрупування з відновлення боєздатності, яке мало підійти на допомогу – затрималося на три дні", - заявив президент.

  "Якби вона підійшла за планом, наші дії б кардинально відрізнялися", - додав він.

  Також він повідомив, говорячи про ефективність роботи Генштаба та Міноборони України: "Є дві комісії – одна Генпрокуратури, друга – тимчасова слідча у ВР".

  При цьому, говорячи про можливу відставку глави Міноборонои Валерія Гелетея, Порошенко зазначив: "Скільки вже в нас міністрів оборони з часів Революції гідності змінилося? Це вже третій. Чи є на сьогодні безумовний лідер, на якого  ми маємо замінити Гелетея? Мені він невідомий".

  Окрім того Порошенко повідомив, що дав доручення розформувати 51-у бригаду, на її місці буде сформовано нову – 14-ту.

  "По подіях під Волновахою, Свєрдловськом, біля Червонопартизанська, де здалися у полон українські військові  з 51-ї бригади – мною дано доручення розформувати її.  На місці постійної її дислокації буде сформовано нову бригаду з інших військовослужбовців, під іншим керівництвом. Буде називатися 14-та бригада,  і цей процес вже почався", - повідомив Порошенко.

  Як відомо, наприкінці серпня під Іловайськом в оточення НЗФ потрапили підрозділи батальйонів "Донбас", "Дніпро", "Світязь", "Херсон" та "Миротворець".
  Попередній матеріал
  Столична влада не виключає плаваючого графіку шкільних канікул цього року
  Наступний матеріал
  Американський зонд Maven став на орбіту біля Марса
  Теги:
  Loading...